پرواز تهران رم

فایل pdf
ایران ایر
تعداد بازدید : 5804
بروزرسانی : 1397/10/23
تاریخ انقضا : 1400/12/16
شهر(ها) : رم ,
کشور(ها) : ایتالیا ,

پرواز تهران –رم–تهران  با ایران ایر

THR-ROM-THR

روزهای پرواز تهران - رم:  دوشنبه
ساعت پرواز : 18:55 ، 16:15
شماره پرواز 739
روزهای پرواز رم -  تهران : دوشنبه
ساعت پرواز : 20:25، 03:50
شماره پرواز 721

شروع قیمت از 16636000 با 3% کمیسیون

 
 
ایران ایر (Iran Air)
1-1: درباره ایران ایر
هواپيمايي ايران « ايرانين ايرويز» در ارديبهشت ماه سال 1325 تاسيس گرديد و اولين خدمات مسافرت هوايي خود را در مسير تهران به مشهد مقدس و پس از جنگ جهاني دوم آغاز نمود. درطول 17 سال (از سال1324 تا 1341) و به تدريج با دارا بودن تنها چند پرواز بين المللي به مهمترين خط هوايي داخلي تبديل شد. در سال 1333 خط هوايي خصوصي ديگري تحت عنوان " پرشين ايرويز"يا "پارس" تاسيس گرديد. در ابتدا، خط هوايي "پرشين ايرويز" فقط وظيفه ي حمل باربه اروپا را به عهده داشت.
وضعيت جغرافيايي كشور ايران و گسترش وسيع آن، دور بودن مراكز نسبتاً پرجمعيت از يكديگر، كمبود وسيله ي نقليه اعم از جاده اي و ريلي، لزوم ارتباط سريع و مطمئن سازمان هاي علمي و دولتي و از همه مهمتر نبود يك شبكه منظم با قابليت هاي بالا در راستاي احياي حقوق متقابل هوايي با ساير كشورها و همچنين تامين رفاه و آسايش بيشتر ملت ايران، همه و همه شرايطي را فراهم سا خت تا هيات وزيران در تاريخ بيست و يكم بهمن سال 1340 ، پيشنهاد وزير راه را مبني بر تاسيس يك شركت هواپيمايي متعلق به ملت، به تصويب برساند. در پي اتخاذ اين تصميم شركت هواپيمايي ملي ايران در تاريخ پنجم اسفند ماه سال 1340 با ادغام دو شركت هواپيمايي "ايرانين ايرويز" و " پرشين ايرويز" و ايجاد خط هوايي جديدي بانام "هواپيمايي ملي ايران" با علامت اختصاري و سمبل " هما" تاسيس شد و از فروردين ماه سال 1341 فعاليت هاي خود را آغاز نمود.
از جمله اهداف اوليه ي تاسيس "هما" ، پوشش احتياجات حمل و نقل هوايي داخل كشور همراه با رعايت بيشتر اصول ايمني پروازي و برقراري سرويس هاي حمل و نقل هوايي با كشورهاي هم جوار و دور دست ، ضمن مراعات همزمان قرارداد هاي  متقابل مباني تجاري و مصالح كشوربود.
شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران حدود نيم قرن است كه به عنوان بازويي توانمند در اختيار مردم ايران بوده و مي كوشد تا با جابجايي مسافر، بار صادراتي و وارداتي و پست در شبكه داخلي و بين المللي به نحو مطلوب انجام وظيفه نمايد. براي يك شركت هواپيمايي كه پرچم ملي را به دوش مي كشد، افتخاري بالاتر از اين نيست كه همواره در خدمت مردمي باشد كه موجوديت خود را مديون همراهي و مساعدت آنان مي داند.شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران"هما" 51 سال سابقه فعاليت دارد و در اين مدت ميليون ها مسافر ايراني و خارجي را از طريق صدها پرواز ايمن به مقصد رسانده است . با اتكا به چنين كارنامه اي "هما" قصد دارد مسير توسعه را با كارايي مناسب ادامه دهد.[2]
1-2: اعضای هیئت مدیره :
مدير عامل و رييس  هيئت مديره
فرهاد پرورش
 عضو هيئت مديره و معاونت عمليات
حسن قاسمي
 عضو هيئت مديره و معاونت بازرگاني و عمليات شعب
محمدرضا خوشنويسان
 مشاور مديرعامل و عضو علي البدل هيئت مديره
 داود اقوامي
عضو علي البدل هيئت مديره و معاونت مهندسي و تعميرات
ابوالفضل محمدي راد
  عضو هيئت مديره
محسن نريمان
  عضو هيئت مديره
سعيد سيد علايي
مقاصد پروازی :
 مشهد(MHD)،     تهران(THR)،     اصفهان(IFN)،    کیش(KIH)،    یزد(AZD)،    زاهدان(ZAH)،    رشت(RAS)،    اهواز(AWZ)،    آبادان(ABD)،    شیراز(SYZ)،    قشم(GSM)،    بندرعباس(BND)،    دزفول(DEF)،    کرمانشاه(KSH)
ساری(SRY)،    چابهار(ZBR)،    تبریز(TBZ)،    بوشهر(BUZ)،    عسلویه(PGU)،    دبی(DXB)،    اسپارتا(ISE)  [1]
دفتر مرکزی:
تهران - بلوار فرودگاه -ادارات مركزي هما-روابط عمومي
    هتل مرتبط یافت نشد