تور کیش نوروز 98| هتل 4 ستاره آریان

نوروز 98
3 شب و 4 روز
پرواز کیش ایر و هواپیمایی ماهان
تعداد بازدید : 8591
بروزرسانی : 1397/12/6
تاریخ انقضا : 1399/12/29
شهر(ها) : کیش ,
کشور(ها) : ایران ,

تور کیش نوروز 98| هتل 4 ستاره آریان

تاریخ ورود          اقامت 2 تخته 3 تخته سوییت 1 خوابه 3 نفره سوییت 1 خوابه 4 نفره
25/12و26/ 12
14/1و15/1
3 شب        
27/12و13/1 3 شب        
7/1و8/1و9/1و10/1و11/1و12/1 3 شب        
28/12و4/1و5/1و6/1 3 شب        
29/12و1/1و2/1و3/1 3 شب        
 

توضیحات 
v           نرخ پکیج ها به هزار تومان می باشد.
v            تورها چارتر و غیر قابل استرداد است.    
v            هزینه کودک زیر 2سال 50000تومان می باشد.
v            زمان تحویل اتاق ساعت 14:00وتخلیه اتاق ساعت 12:00 است.   
v          در صورت عدم تسویه تور تا 72ساعت بعد از درخواست رزروهای ارسالی کنسل     می گردد.
v           نرخ آخر هفته 100.000تومان افزایش می یابد.
v          پرواز ماهان 50.000تومان افزایش نرخ دارد.

 

رزرواسیون هتلهای داخلی:

رزرو هتل در : کیش .

رزرو هتل در : مشهد .

رزرو هتل در : اصفهان .

رزرو هتل در : شیراز .

رزرو هتل در : کرمان .

رزرو هتل در : یزد .

رزرو هتل در :قشم .

رزرو هتل در : سرعین .

رزرو هتل در : آستارا .

رزرو هتل در : تبریز .

رزرو هتل در : ارومیه .

رزرو هتل در : اهواز .

رزروسوئیت در : کیش .

 

آب و هوای جزیره کیش
 
کیش در محدوده مناطق گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی بوده و دارای تابستانی طولانی و گرم و زمستانی کوتاه و ملایم است. تعادل آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار داشته و به طور کلی خشک و کم باران است. بارندگی عمدتا به صورت رگبار و سیلابی در ماه های زمستان انجام میگیرد. میزان رطوبت در تابستان بسیار بالا بوده و حتی به صد در صد نیز میرسد. کیش به لحاظ واقع شدن در منطقه صحرایی و خشک فاقد روزهای یخبندان است.
 
بهترین موقع سفر به جزیره کیش ماههای دی تا فروردین هستند. جزیره کیش در این ماهها هوایی بسیار لطیف و دوست داشتنی دارد.آب و هوای جزیره کیش
  جزيره کيش داراى آب و هواى گرم و مرطوب است. درجه حرارت هوا به‌طور متوسط ۲۷درجه سانتى‌گراد است و در کمتر موردى از حداکثر ۳۲درجه سانتى‌گراد تجاوز مى‌کند. در ماه‌هاى تير و مرداد، معمولاً گرماى هوا به بالاترين حد مى‌رسد و در ماه‌هاى دى و بهمن، در حداقل مى‌ماند که مطلوب‌ترين شرايط آب و هوائى را در اختيار ساکنان جزيره قرار مى‌دهد. حداقل برودت در جزيره هيچگاه از ۳درجه سانتى‌گراد آن هم در روزهاى معدودى از زمستان، پائين‌تر نمى‌رود. به اين ترتيب در فصولى از سال، اقامت در جزيره حقيقتاً لذت‌بخش و مفرح است. درحالى که هوا ختک‌تر شده و ميزان رطوبت کاهش مى‌يابد، آب دريا همچنان گرم است.
مطالعاتى که در زمينه وضعيت آب و هواى کيش به عمل آمده است، نشان مى‌دهد که گرمى هوا از اوايل ماه مهر رو به کاهش مى‌گذارد و تا ارديبهشت ماه وضعيت آب و هوائى بسيار مطلوبى به‌وجود مى‌آيد. از آن پس گرماى محيط رو به فزونى مى‌گذارد و تا آخر تابستان به تدريج به حد نصاب‌هاى بالائى مى‌رسد، که استفاده از امکانات برودتى مدرن را اجتناب‌ناپذير مى‌کند.
ميزان بارندگى در جزيره کيش بسيار کم است به همين دليل پوشش گياهى جزيره از گونه‌هائى تشکيل مى‌شود که در برابر کم‌آبى و شرايط گرم و دشوار، پايندگى بيشترى دارند. با وجود کمى نزولات آسماني، موقعيت اقليمى خاص جزيره مانند ساير نقاط واقع در محدوده خليج فارس، باعث بالا ماندن ميزان رطوبت نسبى هوا، تقريباً در بيشتر ايام سال مى‌شود. وضعيت شرجى از فروردين به تدريج شروع شده و تا ۹ماه به طول مى‌انجامد. در مواقعى از سال و به‌خصوص در اواخر تابستان درجه رطوبت هوا به حدى مى‌رسد که نشانه‌هاى آن را برروى پوشش گياهى جزيره و سطوح غيرقابل نفوذ سنگي، مى‌توان در هر بامداد ملاحظه کرد، گوئى شبانگاه بارانى در سطح جزيره فرو ريخته باشد..