تور کیش

فایل pdf
4 روز
تعداد بازدید : 101
بروزرسانی : 1399/3/13
تاریخ انقضا : 1399/3/29
شهر(ها) : کیش ,
کشور(ها) : ایران ,

تور کیش جدید

HOTEL دو تخت سه تخت نوزاد زیر 2 سال
هتل لوتوس *3 1095000 1020000 190000
 
هتل گراند *3 1170000 1040000
هتل تعطیلات *3 1095000 989000
هتل بین المللی کیش *5 1470000 1339000
هتل بین المللی لیلیوم 1439000 1239000


 


 
      خدمات :
            بلیط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی ، اقامت در هتل با صبحانه ، پروازها . ماهان .کیش ایر .  زاگرس  ایرتورمی باشد
            پروازها چارتر می باشد و در صورت کنسلی طبق قوانین سازمان جریمه اخذ می گردد.
            پرداخت70% مبلغ تور به هنگام ثبت نام الزامیست.
            ماهان 70 هزار تومان گرانتر می باشد آخر هفته 40000 تومان به نرخ ها اضافه میشود.

 

* درباره کیش :

کیش در محدوده مناطق گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی بوده و دارای تابستانی طولانی و گرم و زمستانی کوتاه و ملایم است. تعادل آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار داشته و به طور کلی خشک و کم باران است. بارندگی عمدتا به صورت رگبار و سیلابی در ماه های زمستان انجام میگیرد. میزان رطوبت در تابستان بسیار بالا بوده و حتی به صد در صد نیز میرسد. کیش به لحاظ واقع شدن در منطقه صحرایی و خشک فاقد روزهای یخبندان است.

بهترین موقع سفر به جزیره کیش ماههای دی تا فروردین هستند. جزیره کیش در این ماهها هوایی بسیار لطیف و دوست داشتنی دارد.

براي مطرح کردن سوالات خود و ديدن تجربه مسافران کيش گفتگو درباره گزارش زنده و مستقیم از هوای کیش را مشاهده بفرماييد.

 

* ویژگی های جغرافیايی و اقلیمی جزیره کیش :

جزیره کیش یک خشکی کوچک چون کشتی نشسته در آب های گرم و کم عمق خلیج فارس است، خرده اقلیم ها (میکرو کلیمای) کیش به شدت در سلطه پدیده های ناشی از بستر بزرگ آبی است که دامنه ی نوسان تغییرات دمای شبانه روزی آن در ایام سال بسیارکم است. فشار بخار آب جزیره در بیشتر ایام سال غالباً در حدی بسیار بالا اسـت(رطوبت نسبی 50 – 60درصد). اختلاف دمای متوسط روزانه جزیره در طول سال کم تر از 9 – 10 درجه است و سقوط دما هیچ گاه در حد یخبندان یا صفر نیست.

 

براساس داده های هواشناسی مقدار متوسط رطوبت در هر کیلوگرم هوای گرم و خشک جزیره در دی ماه 15 گرم و تیرماه حدود 25 گرم است. هوای کیش در ماه های مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم ومطبوع است ودر این فاصله ی زمانی جزیره در شرایط زیست محیطی مطلوب قراردارد. از اردیبهشت تا مهر هوای کیش گرم و شرجی و میانگین دمای روزانه جزیره در این ماه ها تقریباً نزدیک به هم است. در اردیبهشت چون آب دریا هنوز سرد و رطوبت نسبی پائین است هوای کیش تقریباً خشک و باد آن ملایم، خنک و نسیم وار بوده و در مجموع هوای آن بهاری و لطیف و شرایط زیست محیطی آن بسیار مطلوب است.

 

تفاوت دما بین گرم ترین و سردترین ماه کیش حدود 16درجه است. یعنی دی ماه دارای کم ترین تبخیر با نوسان 12 درصد و خنک ترین و خشک ترین ماه جزیره و مرداد ماه با بیش ترین میزان تبخیر و با تغییر و نوسان حدود 28 درصد دارای بیشترین تبخیر و گرم ترین ماه جزیره است. تبخیر زیاد ایام مرداد ماه در وقوع بارش های اتفاقی هر از چندگاه جزیره به صورت رگبارهای موسمی که متأثر از جریان هوای مرطوب اقیانوس هند در این منطقه است بی تأثیر نیست. باران های اتفاقی مردادماه که عمدتاً سیل آسا است و در مدتی کوتاه فرو می ریزند، غالباً خاک را شسته و به علت گرمای بالای سطح زمین نم آن ها به سرعت از خاک محو می گردد، و در عین حال باران های این ایام خود نعمت و رحمت آسمانی است که باید از آن بهره ی کافی گرفت و با ایجاد آب بندها و سدهای بزرگ و کوچک متعدد آب آن را مهار کرد. با آن که کیش روی گنبد نمکی قرار دارد، ولی برخلاف جزایر دیگر (مانند قشم)، هنوز رأس گنبدهای نمکی زیرین آن زیاد بالا نیامده است و بنابراین خوشبختانه وضع زمین شناختی جزیره به نحوی است که نفوذ آن ها به زیرزمین باعث بالا آمدن شوری نمی شود و با تمهیداتی میتوان نزولات آسمانی را مدتها پس از هر بارندگی در آب بندها نگهداری کرد و حداکثر استفاده از آنها را نمود (زمینهای شور جزیره نسبت به کل مساحت آن بسیار کم است).

* فرهنگ و مردم جزیره کيش :

 

جمعیت جزیره کیش بر طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 1385 برابر 20922 نفر بوده که 82 درصد آن طی سالهای اخیر در نتیجه فعالیت های اشتغالزایی به کیش مهاجرت کرده اند. میزان باسوادی در کیش بیش از 92 درصد و درصد اشتغال بالای 98 درصد است که نشان دهنده وضعیت بسیار مطلوب این دو شاخص است.

 

ملاقات با اهالی بومی یک کشور یا منطقه برای بسیاری از گردشگران یک جاذبه فراموش نشدنی بشمار می آید. در محله سفین شما می توانید با اهالی بومی سخت کوش و خونگرم کیش ملاقات کرده و از نزدیک با سبک زندگی آنها آشنا شوید. تقریبا تمامی بانوان، مردان و کودکان این محله از لباس های سنتی استفاده میکنند. لباس محلی مردان "دشداشه" و "غتره" میباشد و زنان "ملفع " پوشیده "بطوطه" یا (برقع) روی چهره شان می گذارند. مهمترین اعیاد عید قربان و عید غدیر میباشد. ساز اصلی محلی "حبان" ، "نی انبونه" و "دهل" است.

 

شغل سنتی بومیان ماهیگیری، دامداری، دریانوردی و تجارت است و در گذشته به صید مروارید نیز می پرداختند. ابزارهای اصلی صیادان کیش برای ماهیگیری تور ماهیگیری، گرگور و قلاب هستند. اما علاوه بر آنها استفاده از "مشتا" و نیزه و حتی ماهیگیری با دست نیز در سطح بسیار محدودی رواج دارد.

 

همزمان با توسعه توریستی و تجاری جزیره بخشی از این افراد به کارهای خدماتی روی آورده اند و بقیه از طرق سنتی به امرار معاش می پردازند. ماهیگیری و دامپروری در میان بومیان معمول است. تجار محلی و بومی در بازار سفین به کار مشغول هستند. فضا و معماری سنتی این بازار یادآوری بازارهای سنتی و قدیمی سرزمین اصلی ایران است.

تور کیش هتل  1 ستاره  دیدار **

تور کیش هتل 1 ستاره فرشتگان **

تور کیش هتل 1 ستاره پردیس **

تور کیش هتل 1 ستاره خاتم **

تور کیش هتل 1 ستاره پردیس **

تور کیش هتل 1 ستاره خیام **

تور کیش هتل 1 ستاره آسیا **

تور کیش هتل 1 ستاره ایران**

تور کیش هتل 2 ستاره اسپادانا **

تور کیش هتل 2 ستاره جام جم**

تور کیش هتل 2 ستاره سیمرغ**

تور کیش هتل 2 ستاره دیدنیها**

تور کیش هتل 2 ستاره قایم **

تور کیش هتل 2 ستاره عالی قاپو**

**هتل تور کیش هتل 2 ستاره گلدیس**

تور کیش هتل 2  ستاره فارابی **

تور کیش هتل 2 ستاره کیش الیت**

تور کیش هتل 2 ستاره شباویز**

تور کیش هتل 2 ستاره فانوس **

تور کیش هتل 2 ستاره سالار**

تور کیش هتل 3 ستاره سان رایز**

تور کیش هتل 3 ستاره لاله**

تور کیش هتل 3 ستاره ونوس **

تور کیش هتل 3 ستاره پانیذ**

تور کیش هتل 3 ستاره آفتاب شرق**

تور کیش هتل 3 ستاره پارس نیک**

تور کیش هتل 3 ستاره ارم**

تور کیش هتل 3 ستاره آرامیس **

تور کیش هتل 3 ستاره آبادگران**

تور کیش هتل 3 ستاره تاپ رز**

تور کیش هتل 3 ستاره تعطیلات**

تور کیش هتل 4 ستاره آریان**

تور کیش هتل 4 ستاره پارسیان**

تور کیش هتل 4 ستاره آنا**

تور کیش هتل 4 ستاره هلیا**

تور کیش هتل 4 ستاره مریم**

تور کیش هتل 4 ستاره گراند **

تور کیش هتل 4 ستاره فلامینگو**

تور کیش هتل 4 ستاره سارا**

تور کیش هتل 4 ستاره لوتوس**

تور کیش هتل 5 ستاره شایگان**

تور کیش هتل 5 ستاره شایان**

تور کیش هتل 5 ستاره صدف**

تور کیش هتل 5 ستاره داریوش**

تور کیش هتل 5 ستاره مارینا پارک**

تور کیش هتل 5 ستاره پارمیس**

تور کیش هتل 5 ستاره ارم**