تور مسکو سنت پترزبورگ نوروز 99

فایل pdf
نوروز 99
6روزه 8 روزه
نوردویند
تعداد بازدید : 342
بروزرسانی : 1398/11/16
تاریخ انقضا : 1399/2/1
شهر(ها) : سنت پترزبورگ , مسکو ,
کشور(ها) : روسیه ,

تور مسکو سنت پترزبورگ نوروز 99

 
هتل درجه هتل DBL SGL CHD W.BED
SUNFLOWER 3 10,995 13,595 9,345
OKHTINKAYA 3
SUNFLOWER 3 11,295 13,975 9,745
ART NUVO PALACE 4
PRINCE HOTEL 4 11,575 14,345 10,075
ART NUVO PALACE 4
ART FAMILY 4 11,775 15,275 10,175
PARK INN PULKOVSKAYA 4
ART FAMILY 4 11,995 15,695 10,375
PARK INN NEVSKY 4
CITY HOTEL 1905 4 12,645 16,145 10,645
MARRIOTT VASILIEVSKY 4
HILTON 5 13,645 18,145 11,075
SOKOS PALACE BRIDGE 5
   
خدمات :بلیط رفت و برگشت7 شب اقامت-صبحانه-بیمه مسافرتی –لیدر فارسی زبان –ترانسفر فرودگاهی ، دوگشت شهری با ناهار
 
مدارک مورد نیاز : 2 قطعه عکس تمام رخ رنگی سه در چهار بدون چرخش سر و شانه و در یک راستا کاملا رو به دوربین- عکسهایی که بدلیل قیچی شدن کوچک شده باشند مورد تایید سفارت روسیه نمی باشد- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- پاسپورت جدا برای تمامی مسافرین حتی کودکان و نوزادان الزامی می باشد و اخذ روادید به صورت مستقل برای هر فرد صورت می پذیرد.- گذرنامه کلیه تفراد بالای 16 سال می بایست دارای امضا باشد- مشخصات مسافر(شغل –آدرس محل کار –آدرس منزل همراه با شماره تلفن)
بابت بیمه افراد بالای 60 سال هزینه مازاد دریافت می گردد.

سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو می‌باشد که در منتهی‌الیه شمال‌غرب این کشور واقع شده‌است.سنت پترزبورگ از نظر توریست پذیر بودن و داشتن جاذبه های گردشگری، پرطرفدارترین شهر در روسیه می باشد.  مهم نیست که به چه دلیلی از مکان های دیدنی سنت پترزبورگ روسیه دیدن می کنید؛ پایتخت شمالی  روسیه برای همه حتی مقتصدترین توریست ها هم چیزی در چنته دارد.
قطعا آوردن نام تمام بناهای تاریخی سنت پترزبورگ با معماری های هنرمندانه و همینطور پارک های سرسبز، وقت زیادی می طلبد. بنابراین اگر اولین باری است که از سنت پترزبورگ دیدن می کنید یا وقت زیادی ندارید، می توانید اول از همه از جاذبه های برتر گردشگری سن پترزبورگ که در زیر آمده اند، دیدن کنید.
این شهر در سال ۱۷۰۳به دستور و با نظارت پتر کبیر ساخته شد و از آن زمان تا ۱۹۱۸پایتخت روسیه بود. مدتی پتروگراد نام داشت. پس از واژگونی فرمانروایی تزارها به نام لنین، لنینگراد خوانده شد و با فروپاشی شوروی در این کشور به نام پیشینش بازخوانده شد.
این شهر به عنوان صحنه وقوع انقلاب ۱۹۱۷روسیه و پایگاه دفاع سرسختانه در برابر آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم، از جایگاهی مهم و نقشی حیاتی در تاریخ روس‌ها برخوردار است و به مرکز فرهنگی روسیه نیز شهرت دارد.
سنت پترزبورگ در کناره‌های رود نِوا، در شرق خلیج فنلاند در دریای بالتیک قرار گرفته‌است.
 
در زیر قصد معرفی معروفترین و محبوبترین جاذبه های گردشگری شهر تاریخی و دیدنی سنت پترزبورگ را داریم ، با آرتین رایا همراه باشید:
 
 
موزه ملی هرمیتاژ و قصر زمستانی سنت پترزبورگ روسیه
هرمیتاژ بزرگترین و قدیمی ترین موزه فرهنگ و هنر جهان می باشد که در شهر سنت پترزبورگ روسیه قرار دارد. موزه ملی هِرمیتاژ درون قصر با ابهت و باشکوه زمستانی، یکی از غنی ترین موزه های دنیاست. در موزه هرمیتاژ بیش از سه میلیون اثر هنری مربوط به دوران مختلف، با سبک و فرهنگ قرن های متفاوت به نمایش گذاشته شده است. شاید برایتان بسیار عجیب و باورنکردنی باشد که بدانید برای دیدن دقیق و کامل همه آنها، حدودا یک سال وقت لازم است! بنابراین توصیه ما استفاده از یک راهنما برای صرفه جویی در وقت است
این موزه در روزهای دوشنبه تعطیل می باشد و اولین پنجشنبه هر ماه ورودی این موزه برای عموم رایگان است.
.
St. Isaac's Cathedral کلیسای سنت ایزاک
کلیسای سنت ایزاک که به ایزاکیوفسکی هم معروف است بزرگترین کلیسای ارتودوکس روسیه در این شهر و چهارمین کلیسای ارتودوکس بزرگ جهان می باشد.
 
کلیسای جامع کازان سنت پترزبورگ روسیه
کلیسای کازان که به آن کلیسای لیدی کازان هم می گویند، یکی از بزرگترین شاهکارهای معماری کلاسیسیم روسی است. کلیسای کازان همچنین یکی از بزرگترین عبادتگاه های روسیه می باشد. کلیسای کازان که در شاهراه خیابان نِوسکی قرار دارد، محل دفن فیلد مارشال کوتوزوف نیز می باشد. کلیسای کازان تنها کلیسای دایر (در حال کار) ارتدوکس در بخش مرکزی شهر سن پترزبورگ می باشد.
 
Cabin of Peter The Great  کلبه پتر کبیر
این کلبه اولین کاخ پتر کبیر محسوب می شود که ازچوب ساخته شده است. این کلبه چوبی فقط 60 متر مربع است که شامل سه اتاق می شود ، یک اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن و یک اتاق مطالعه.
 
Peter and Paul Fortress قلعه پیتر و پاول
قلعه پیتر و پاول دژ اصلی شهر سنت پترزبورگ محسوب می شود که توسط پتر کبیر در سال 1703 شروع به ساخت شد. این قلعه طی یکسال ساخته شد ولی نتوانست از لحاظ نظامی مقاومت کند و بنابراین از سال 1706 دوباره با بدنه ای سنگی بازسازی شد.
از سال 1720 ، این قلعه بعنوان پادگان شهر و همچنین زندانی برای زندانیان درجه بالا یا سیاسی به کار گرفته شد.
Peterhof Palace  کاخ پترهف
کاخ پترهف مجموعه ای از قصرها و باغ هایی می باشد که استراحتگاه تابستانی پترکبیر بوده است. پترهف با نام کاخ ورسای روسیه معروف است.
Church of the Savior on Blood کلیسای منجی بر خون ریخته شده
 
کلیسای منجی بر خون ریخته شده یکی از اصلی ترین جاذبه های دیدنی شهر سنت پترزبورگ می باشد. این کلیسا در جایی که امپراطور الکساندر دوم کشته شد ساخته شده است.
Catherin Palace  کاخ کاترین
کاخ کاترین محل اقامت تابستانی تزارهای روس بوده است. بیش از 100 کیلوگرم طلا در ساخت گچ بری ها و مجسمه ها و سقف این کاخ به کار برده شده است.
Russian Museum موزه روس
با وجود اینکه این موزه قابل قیاس با موزه ترتیاکوف در مسکو نیست اما موزه روس در سنت پترزبورگ نیز یکی از بزرگترین موزه های هنر و نقاشی ملی مربوط به قرن 19 می باشد.
 
 خیابان نوسکی پراسپکت سنت پترزبورگ روسیه
خیابان نِوسکی پِراسپِکت از زمان شروع قرن نوزدهم تا به امروز، جذاب ترین و معروف ترین محل خوشگذرانی در شهر سن پترزبورگ می باشد. خیابان 4 کیلومتری پراسپکت پر از بناهای تاریخی و جذابیت های بی شمار است. این خیابان همچنین یک مکان ایده آل برای سرگرم شدن با تفریحات شبانه محبوب اهالی سن پترزبورگ و توریست ها می باشد. در این خیابان مغازه، سوغات سرا، رستوران و کلوپ و بار فراوان وجود دارد.
 
Bronze Horseman اسب سوار برنزی
اسب سوار برنزی مجمسه یادبود پتر کبیر در میدان سناتسکایا می باشد که به دستور کاترین کبیر ساخته شده است.
 
 
.