تور هتل بین المللی کیش | نوروز 98

فایل pdf
نوروز 98
3شب و 4 روز
کیش ایر ، ماهان
تعداد بازدید : 870
بروزرسانی : 1397/11/28
تاریخ انقضا : 1398/1/17
شهر(ها) : کیش ,
کشور(ها) : ایران ,

تور هتل بین المللی کیش | نوروز 98


تاریخ های تور    2 تخته  جزیره 2 تخته دریا 3 تخته جزبره 3 تخته دریا 2 تا 5 سال
25 به 28
26 به 29
 
1500 1600 1400 1500 800
27 به 01 2000 2100 1800 1900 900
28 به 02
 
FULL 2400 2000 2100 900
29 به 03
01 به 04
02 به 05
03 به 06
04 به 07
2950 3100 2600 2750 1100
05 به 08
06 به 09
07 به 10
08 به 11
09 به 12
 
2950 3050 2600 2750 1100
10 به 14
( 4 شب )
3550 3800 3100 3250 1100
11 به 14
12 به 15
2800 2950 2450 2550 1100
12 به 14
( 2 شب )
2000 2050 1770 1820 1050

 

  خدمات:           
     بلیط رفت و برگشت ،استقبال فرودگاهی ، اقامت در هتل با صبحانه، گشت جزبره رایگان، استخر سونا جکوزی، سرویس چای داخل اتاق ها، عکس یادگاری
  توضیحات:
کلیه درخواست ها باید تا 72 ساعت تسویه کامل گردد و بعد از آن در صورت عدم تسویه فاقد اعتبار می باشد
تمامی تورهای باید حداکثر تا 24 ساعت تسویه گردد
نرخ افراد زیر 2 سال 200.000 تومان می باشد 
تور کیش هدفی گردشگری یا تجاری؟
تور کیشیکی از پر هیجان ترین سفرهای گردشگری در ایران می باشد. سالانه جمعیت زیادی به منظور تفریح و سرگرمی با هواپیما به کیش سفر می نمایند پیش از این کیش علاوه بر مقصدی تفریحی و گردشگری، مقصدی تجاری نیز بودکه این امر افراد زیادی را به منظور رونق بخشیدن به کسب و کارشان تشویق می کرد تا برای خرید کالاو پوشاک به صورت عمده به این جزیره سفر نمایند.
تور کیشدر حال حاضر جنبه تجاری بسیار اندکی دارد و بیشترین سفر گردشگران به منظور تفریحی و سرگرمی صورت می پذیرد، حضور در جنگ های شاد شبانه، دوچرخه سواری در محیطی آرام، بازدید از پارک دلفین و پارک پرندگان کمیاب،‌غواضی و پاراسل، سافاری و بسیاری دیگر در محیطی طبیعی و زیبا امکان پذیر می باشد. این امر به مرور زمان سبب شد گردشگران تمرکز و پول خود را برای همین موارد صرف نمایند و دیگر شبیه سالاهای قبل علاقه ای برای حضور در بازارهای شلوغ و پر زرق برق ندارند.
تور کیشوقتی با تغییر نوع حضور گردشگران مواجه شد برخی صاحبان کسب و کارهای بازاری کم کم دریافتند دیگر سود زیادی از فروش کالا عایدشان نمیشود و شروع به تغییر حرفه نمودند و یا برخی از آنها به مناطق آزاد دیگری برای تجارت کوچ نمودند. این مساله باعث شد ایرانیان نیز برای امور تجاری و اقتصادی بازار به منطقه ای دیگر سفر نمایند.
تور کیشهنوز به طور قطعی، تنها مقصد گردشگری پذیرفته نشده است و هستند اشخاصی که برای خرید به این جزیره برای خرید  با عنوان گردشگران تور کیش سفر میکنند. ایران هفت منطقه آزاد تجاری و صنعتی دارد ک عبارتند از : کیش، قشم، چابهار، ارس، انزلی، اروند و ماکو. جزیره کیش به شکل بیضی است و در بین دیگر جزایر خلیج فارس مطرح ترین جزیره می باشد از قدیم برای موارد بازرگانی بین هندوستان و بین النهرین و ایران کاربری داشته است و زمانی به عنوان تبعیدگاه نیز استفاده می شده است. از سال 1372 تبدیل به منطقه آزاد تجاری و صنعتی شد همچنین با تمرکز بازارهای فراوان شهرت یافت کم کم به منطقه ای تفریحی نیز تبدیل شد.
تور کیشچرا هدفی شد برای تفریح و گردشگری؟ دولت دهم ایران زمانی به این نتیجه رسید برای آبادانی مناطق آزاد دیگر کشورمان و همچنین به دلال سیاسی دیگر، 4  منطقه آزاد دیگر از از ایران را به قطب اقتصادی و فعال تبدیل نماید. از این رو مناطق آزاد خرمشهر، ماکو، انزلی و ارس مجاز به خرده فروشی کالا شدند و این قضیه تاثیر مستقیم بر خرده فروشی در جزیره کیش داشت بسیاری از تاجران دیگر تمایلی نداشتند از منطقه کیش با قیمت بالا خرید نمایند و ترجیح می دادند در منطقه ای خلوت تر و ارزان تر دست به خرید بزنند. این موضوع همچنین باعث افزایش قاچاق از تمامی مناطق آزاد شد که خود ضربه ای به اقتصاد بازاریان منطقه کیش بود.
تور کیشبه دلایلی که ذکر کردیم به مرور زمان به توری ارزان قیمت تر برای اشخاصی شد که قصد تفریح داشتند. هنگامی که قطب اقتصادی به مناطق آزاد دیگر انتقال یافت و قاچاق افزایش یافت از شمار مسافرانی که برای کسب درآمد به این جزیره می رفتند بسیار کاسته شد. این امر موجب کاهش هزینه حمل نقل در جزیره کیش شد. بسیاری از ایر لاین ها تصمیم گرفتند برای افزایش درآمد و سود مناسب تخفیفاتی را در نظر بگیرند یا برخی بلیط های خود را به پروازهای چارتر اختصاص دهند. همانطور که مشهود است امروزه با بلیط های چارتر ارزان و یا حتی تورهای ارزان و تور لحظه آخری کیش به این جزیره ارزان تر از قبل سفر کرد.
درباره کیش
 
با توجه به روانه شدن بیش از یک میلیون گردشگر در طول سال به جزیره توریستی و پر طرفدار کیش، این جزیره به عنوان یکی از مهمترین مقاصد توریست پذیر داخلی و خارجی به شمار می آید که در جنوب کشورمان قرار دارد. جمعیت این جزیره طبق آمار و سرشماری که در سال 90 صورت گرفته حدود ۲۴۸۱۹نفر می باشد و به طور میانگین سالانه یک میلیون و هفتصد هزار گردشگر از این جزیره بازدید می کنند.
 
تور کیش - نقد و بررسی
تور کیش نامی آشنا برای علاقه مندان به سفر در جزیره زیبای کیش بوده که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.
تور کیش به معنای خرید بلیط های رفت و برگشت بعلاوه اقامت در هتل می باشد که به صورت های مختلف برای فروش عرضه می گردد.
تعدادی از افراد در خصوص خرید تور کیش به نکات خاصی توجه ندارند و مهم برای آنان قیمت تورکیش بوده که در این مورد شاید از نظر قیمت تمام شده هزینه کمتر باشد ولی مسافر باید نکاتی از قبیل زمان پروازهای رفت و برگشت _  هتل انتخابی و همچنین خدمات تورکیش می باشد.
تور کیش زمانی برای مسافر به عنوان خرید خوب و مناسب محسوب می شود که از بهترین زمان پرواز و بهترین هتل از نظر هزینه پرداختی مقرون به صرفه تر باشد. خدماتی که در تورکیش مورد توجه قرار میگیرد مانند تفریحات کیش و آفرهای مربوط به تور کیش می باشد.
تور کیش شامل خدمات تفریحی از جمله سینما 6 بعدی و گشت جزیره  و پارگلایدر و جت اسکی و... بوده که با توجه به آژانس های مسافرتی به مسافران عرضه می گردد و این به مراتب برای مسافران مقرون به صرفه است.
تور کیش از مزایای خوب دیگری که دارد این است که برنامه سفر را برای گردشگران با هماهنگی خود مسافران به صورت برنامه ریزی سفر و تفریح فراهم  نموده و این امر موجب استفاده از زمان و لذت بردن مسافران شده و از سردرگمی و بی برنامه گی که زمان مسافر را در جزیره کیش میگیرد جلوگیری می نماید.
تور کیش معمولا مدت زمان 3 شب و چهار روز دارد ولی مسافران میتوانند با درخواست خودشان تاریخ و مدت اقامت را تغییر داده و هرآنطور که مایل می باشند سفر خوب و خاطره انگیز را داشته باشند. همین امر باعث می شود گردشگرانی که تور کیش خرید میکنند فقط در عرض چند دقیقه اطلاعات لازم را به آژانس هواپیماییداده و به راحتی از پیشنهادهای آرتین رایا  استفاده و خرید خود را انجام دهند که این امر هم به صورت حضوری هم تلفنی و هم از طریق اینترنتی میسر گردیده تا از هزینه ها و زمان های افراد به خوبی استفاده شود.
تور کیش دارای انواع مختلف بوده که در مورد هریک به اختصار توضیح داده خواهد شد.
تور کیش ارزان قیمت:
تور کیش ارزان قیمت در خصوص هتل های دو و سه ستاره بوده که قطعا در اکثر موارد با توجه به موقعیت مکانی و توع خدمات هتل که به مهمانان ارائه می دهد متفاوت بوده نمیتوان در تورکیش ارزان قیمت به دنبال هتل های خاص و خوب از نظر موقعیت مکانی و خدماتی بود و صرفا برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که برای اقامت به دنبال مکان خاصی نمی باشند و فقط هزینه برایشان مهم است.
تور کیش هتل های مناسب و آفردار:
این مورد از تورهای کیش شامل تمامی هتل ها از دو تا پنج ستاره بوده که باتوجه به نرخ اعلام شده توسط هتل ها برای ایام خاص به عنوان آفر می باشد و مسافران می توانند هرازگاهی از هتل های پنج ستاره با نرخ هایی بسیار متفاوت و پایین در بعضی از ایام استفاده کنند.
تور کیش لحظه آخری:
اکثریت براین باورند که تورکیش لحظه آخری حتما قیمتی مناسب و مقرون به صرفه دارد و همه روزه و در تمامی ساعات موجود می باشد ولی در واقعیت اینطور نیست.
تور کیش لحظه آخری زمانی در واقعیت درست است که بتوان بر اساس نرخ پروازهای مناسب که در آخرین لحظات مشخص می گردد و همچنین تخفیف های هتل ها استفاده کرده و پکیج خوبی را به مسافران به عنوان تورکیش لحظه آخری پیشنهاد داد.
تور کیش هتل های لوکس:
تور کیش هتل های لوکس شامل هتل های پنج ستاره و پنج ستاره تاپ می باشد که در این تورها مسافر صرفا به اقامت در هتل پنج ستاره با خدمات عالی و امکانات رفاهی مناسب انتخاب می گردد و معمولا هزینه بالاتری را نسبت به تورکیش برای هتل های معمولی تر را خواهد داشت.
سفر به کیش
 
جزیره ی زیبای کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری جنوب کشورمان است که در استان هرمزگان و از توابع بندر لنگه می باشد و به دلیل موقعیت ساحلی که دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است. این جزیره ی پر طرفدار هرساله میزبان میلیون ها گردشگر است و حضور گردشگران تور کیش باعث شده که این جزیره از زیرساخت های مناسب گردشگری بهره مند باشد.
 
کیش را می توان یکی از زیباترین جزایر این منطقه نامید که یکی از قطب های گردشگری ایران به شمار می آید. وجود زیبایی‌های طبیعی و جاذبه‌های گردشگری تاریخی، آبی زلال و شفاف دریای نیلگون خلیج فارس، سواحل زیبا و تفریحات دریایی کیش باعث شده که به یکی از مقاصد اصلی گردشگری تبدیل شده است و بسیاری از خانواده‌ها برای گذراندن تعطیلاتی خاطره‌انگیز به کیش سفر می‌کنند.
بهترین زمان سفر به کیش
 
این منطقه تابستان های گرم مرطوب و زمستان های مطلوبی دارد که بهترین زمان سفر به کیش از میانه‌های پاییز تا اواخر زمستان است. البته تا اواسط اردیبهشت هم می‌توان از آب‌وهوای مطبوع آن لذت برد. از این رو جزیره‌ی زیبای کیش می‌تواند مقصدی عالی برای سفرهای زمستانی باشد که البته نیاز به بودجه‌ی نسبتا بیشتری نسبت به سایر زمان ها دارد. همچنین سفر با تور ارزان کیش در تابستان ها و بهره بردن از تخفیفات و جشنواره تابستانی کیش هم می تواند قابل توجه باشد.
جاذبه های گردشگری کیش
 
جزیره ی کیش مقصدی به یادماندنی برای گردشگران تور کیش است، به جرات می توان گفت که تمام مکان های دیدنی کیش بسیار شگفت انگیز می باشند؛ آب‌های شفاف و زلال،حیات دریایی متنوع، ورزش‌های آبی هیجان انگیز، تفریحات آبی به یادماندنی، هتل‌های مجلل و پر از امکانات و مراکز خرید لوکس و گران قیمت که همه اینها در کنار جاذبه های طبیعی و گردشگری کیش از این جزیره مقصدی به یاد ماندنی برای گردشگران ساخته‌ است.
کیش کجا بریم؟
 
برای گشت و گذار در تور کیش جاهای دیدنی زیادی وجود دارد، در میان جاذبه های تاریخی می توانید به شهر باستانی حریره سر بزنید و از خانه اعیانی و حمام تاریخی این شهر، مسجد و قنات‌های قدیمی که قدمت آن به دوره ایلخانیان بر میگردد دیدن کنید. همچنین زمانی را برای بازدید از کشتی یونانی که یکی از نمادهای زیبای جزیره کیش است در نظر بگیرید و به تماشای غروب آفتاب در این منظره ی زیبا بنشینید.
 
از دیگر جاذبه های تور کیش که گردشگران به بازدید از آن ها می پردازند می توان روستای باغو، جزیره هندورابی، کلبه هور، درخت سبز، پایاب و شهر زیرزمینی کاریز را نام برد که هر کدام ارزش دیدن دارد.
 
علاوه بر اینها جزیره کیش پارک های زیادی دارد که گردشگران تور ارزان کیش زمانی را به بازدید از پارک آبی بادی مارینا کیش و پارک آبی اوشن کیش اختصاص میدهند. پارک شهر کیش و شهر بازی هایلند کیش هم می تواند تجربه جذابی برای شما باشد. اگر به هیجان علاقه دارید می توانید سری به قلعه وحشت و سافاری در کیش بزنید.
سواحل و تفریحات ساحلی کیش
 
همانطور که می دانید کیش یک مقصد ایده آل برای سفر است و دارای سواحل تفریحی متنوع و تفریحات ساحلی هیجان انگیزی دارد. در میان سواحل تفریحی کیش پارک ساحلی مرجان دیدنی ترین ساحل کیش است. از دیگر سواحل کیش می توان پارک ساحلی میرمهنا، پارک ساحلی مرد ماهیگیر و پارک ساحلی سیمرغ را نام برد.
 
همچنین گردشگران تور کیش زمانی را صرف تفریحاتی چون پاراسل سواری، پرواز با گلایدر و فلای بورد می کنند. همچنین از دیگر تفریحات ساحلی می توان شاتل، بنانا، اسکوتر برقی، اسکوتر زیر دریایی و کیبل اسکی را نام برد. همچنین پلاژ بانوان و آقایان به صورت مجزا در این جزیره وجود دارد که می توانید که می‌توانند با آسودگی خاطر، تجربه‌ی مطلوب شنا کردن را داشته و همچنین از دوش آب شیرین، سایه‌بان، سالن بدن‌سازی و والیبال ساحلی نیز استفاده کنند.
 
برای علاقه مندان به حیات وحش و محیط زیست هم کیش جاذبه هایی دارد؛ باغ پرندگان، باغ آهوان، پارک دلفین ها و آکواریوم کیش را از دست ندهید. برای خرید سوغاتی هم این جزیره مراکز خرید متنوعی دارد که هر آنچه که می خواهید میتوانید تهیه کنید.
سوغاتی های کیش
باتوجه به اینکه کیش یکی از قطب های گردشگری کشور است و مسافران پس از گشت و گذار در جزیره کیش به خرید سوغاتی می پردازند. از جمله سوغاتی های کیش که عموما گردشگران تور کیش تهیه می کنند می توان به پوشاک، صنایع دستی، شکلات، قهوه، خرما، ماهی و میگو اشاره کرد.
مراکز خرید کیش
 
در میان گردشگران تور کیش هستند افرادی که به بازدید از مراکز خرید و خرید از این بازارها اهمیت می دهند، از این رو این جزیره پر طرفدار هم مراکز خرید و بازارهای متنوعی دارد که می توان بازار مرجان کیش، بازار زیتون، بازار ونوس، بازار مریم و بازار مروارید را نام برد.
 
غذاهای محلی و بهترین رستوران های کیش
 
سفر به کیش بدون چشیدن طعم غذاهای محلی کامل نمی شود، علاوه بر غذاهای دریایی در جزیره کیش غذاهای محلی متنوعی وجود دارد. مرگوگ (مرقوق)، مضروبه، برنج مجبوس، سمک مشوی، برنج شکری و هریسه از غذاهای محلی این منطقه است که گردشگران تور کیش با توجه به ذائقه و سلیقه شان از طعم لذیذ این غذاها لذت می برند.
 
جزیره کیش رستوران های متنوعی دارد؛ رستوران توتی فروتی، رستوران کوه سنگی کیش، رستوران فانوس پدیده کیش، رستوران کوه نور، رستوران رویال استار و رستوران دریایی عمو اکبر. همچنین در صورت تمایل می توانید سری هم به لنگر و رستوران پدیده شاندیز بزنید.
اقامت در تور کیش و معرفی اقامتگاه ها
 
یکی از مهم ترین دغدغه های مسافران تور ارزان کیش  رزرو هتل است، در این جزیره زیبا امکانات اقامتی و رفاهی در حد بالایی وجود دارد به طوری که تمام انتظارات شما را برآورده می کند. از بهترین هتل های کیش می توان هتل داریوش، هتل ترنج، هتل شایگان، هتل فلامینگو و هتل مارینا پارک کیش را نام برد. از هتل های ارزان هم میتوان هتل آرا، هتل آفتاب شرق، هتل ستاره طلایی، هتل گراند، هتل ققنوس و هتل تعطیلات را نام برد.
 
همچنین مسافران و گردشگران تور کیش برای اقامت خود می توانند سوئیت های شخصی کیش را  برای اقامت خود انتخاب کنند، این سوئیت ها با تمامی امکانات به صورت مبله شده و با اتاق های یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه ارائه میگردد که به صورت لوکس در مناطقی مثل دامون، برج های شهر آفتاب و شهرک صدف فاز 1 تا 5 و سوئیت های خانه گستر که به صورت شخصی ارائه می شوند.  لازم به ذکر است که سوئیت های یک خوابه به سه نفر، دو خوابه تا 5 نفر و 3 خوابه تا 8 نفر اجاره داده می شود.
 
در انتها گفتنی است که در تور کیش بهترین خدمات و امکانات در انتظار شماست و با توجه به هزینه و بودجه تان می توانید با رزرو تور کیش در هتل های مدرن و لوکس کیش اقامت کنید. همچنین اگر قصد سفری ارزان به کیش را دارید می توانید با عضویت در کانال تلگرامی آرشین پرواز و یا صفحه اینستاگرام از آفرهای روزانه هر مسیر مطلع شوید.
 
تور کیش 8 مهر 97
تور کیش 12 مهر 97
تور کیش و نگین زیبای خلیج همیشه فارس
تور کیش
 
یکی از جذاب ترین سرزمین های ایران جزیره کیش می باشد که قطعا  تور کیش  امکان استفاده از امکانات جزیره کیش را به بهترین شکل فراهم می سازد. جزیره کیش بسیار زیبا، در قلب دریای خلیج فارس می باشد و دارای جاذبه های طبیعی، گردشگری و تفریحی بسیاری می باشد که در  تور کیش  شما آن ها را مشاهده می کنید.
 
یکی از بزرگترین سواحل جهان، در حاشیه جزیره کیش واقع است و توریست ها و گردشگران  تور کیش  از آن استفاده می نمایید. فاصله بین جزیره کیش تا جنوبی‌ترین بخش خلیج فارس 19 کیلومتر، و تا تهران 1052 کیلومتر است. بهترین زمان برای تور کیش بین ماه‌های مهر تا اردیبهشت است.
 
آب‌های جزیره کیش بسیار زلال و آرام است و  تور کیش  در این زمان می تواند بسیار لذت بخش و مفرح باشد. کیش دارای تاریخی کهن می باشد و قدمت آن به صد ها سال پیش می رسد که در سفر به  تور کیش  با آن آشنا می شوید. از آن دوران در جزیره کیش، بناهای خاص و تاریخی به جا مانده که یکی از این بناها کاریز کیش می باشد. در  تور کیش  حتما از این جاذبه های تاریخی دیدن نمایید.
 
 
 
تور کیش و کاریز
 
تور کیش و تفریح های آن
 
از مهمترین موارد  تور کیش  می توان به تفریح های کیش نیز اشاره کرد. تفریح هایی مانند غواصی در  تور کیش  ، پاراسل در  تور کیش  و بسیار موارد دیگر در  تور کیش  . نوروز زمان مناسبی برای  تور کیش  بوده و می توانید همراه خانواده تور کیش را بسیار خاطره انگیز نمایید.
 
در بخش مقاله های  تور کیش  می توانید درباره بهترین زمان سفر به کیش و  تور کیش  ، جاذبه های گردشگری  تور کیش  ، تصاویر کیش ، هتل های  تور کیش  ، آب و هوای کیش برای تور، مراکز خرید کیش و هرآنچه درباره کیش و  تور کیش  نیاز است بدانید و  تور کیش  خور را انتخاب نمایید.
 
مجتمع های ورزشی در  تور کیش  که امکان استفاده از زمین های ورزشی را به شما می دهند.
 
 
خلیج فارس و تور کیش
 
صخره های مرجانی در بستر دریا، آب را تمیز و روشن می کنند و می توانید جهان زیر آب را در  تور کیش  ببینید و حتی بیشتر از ساحل لذت ببرید.
 
حتی در این لوکس ترین جزیره ایران باز هم می توانید از آثار باستانی مربوطه به بیش از دو هزار سال پیش دیدن کنید. ایرانی ها از زمان امپراتوری هخامنشی در کیش ساکن شده اند و آن را با تاریخ خود غنی کرده اند.
 
کاریز کیش از بازمانده های یک قنات باستانی است که امروزه تبدیل به یک شهر و موزه زیرزمینی برای بازدیدکنندگان  تور کیش  شده است.
 
جزیره کیش یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری بین ایرانیان و به ویژه نسل جوان است که همواره تور های بسیاری در آن برقرار می شود. مراکز خرید  تور کیش  ، رستوران های  تور کیش  ، ورزش های آبی  تور کیش  و سواحل زیبا ی  تور کیش  ، یک پکیج عالی برای آرامش گرفتن است.

 
 
هوای مناسب در تور کیش
 
یکی از دلایل این محبوبیت، گرمای مطلوب  تور کیش  در زمستان است. زمانی که دیگر نقاط ایران سرد و پوشیده از برف هستند، شما می توانید بر روی ماسه های سفید گرم ساحل کیش دراز بکشید یا در آب های فیروزه ای خلیج فارس جت اسکی کنید.
 
اگر هتل های دریایی را بیشتر ترجیح می دهید، می توانید هتل ترنج را در  تور کیش  انتخاب کنید. هتل ترنج کیش، اولین هتل دریایی در ایران با اتاق هایی است که به شکل بته جقه بر روی آب ساخته شده اند. از کف شیشه ای اتاق ها می توانید حیات دریایی رنگارنگ خلیج فارس که در زیر پای شما شنا می کنند را ببینید تا یک  تور کیش  به یاد ماندنی داشته باشید. در این هتل پنج ستاره، یک اقامت فراموش نشدنی با منظره ایی از غروب و طلوع آفتاب بر روی دریا را در  تور کیش  تجربه خواهید کرد.
 
 
بازی های آبی در تور کیش
 
شاید خیلی ها عنوان ورزش های آبی را بیشتر دوست داشته باشند، اما این فعالیت ها فقط برای ورزش دوستان نیست؛ درواقع لازم نیست ورزشکار باشید تا حتما از این بازی های آبی لذت ببرید. به هر حال، در سواحل معروف، مانند حافظیه یا نیلوفر، که تقریبا همیشه شلوغ هم مملوع از مسافران  تور کیش هستند، می توانید این بازی های آبی را انجام دهید. یکی از هیجان انگیزترین بازی های آبی در تور کیش ، پاراسلینگ است که طرفداران زیادی هم دارد.
 
.
 
تور کیش
 
غواصی تفریحی در تور کیش
 
اگر قبلا در  تور کیش  غواصی کرده باشید، نباید خیلی انتظار خود را از غواصی در این سواحل بالا ببرید، چون خیلی شما را از ساحل دور نمی کنند، گرچه هنوز هم تجربه ی بسیار جالبی است اما انتظار نداشتید باشید بتوانید با کوسه ها در کیش شنا کنید.
 
 
جت اسکی در تور کیش
 
 جت اسکی واقعا ورزش هیجان انگیزی است و میزان ترشح آدرنالینی که با این ورزش آزاد می شود را با هیچ ورزش دیگری نمی توان مقایسه کرد. جت اسکی  تور کیش  نه تنها به خوبی جت اسکی دیگر نقاط جهان مثل بالی در اندونزی یا حتی جزایر مالزی است، بلکه قیمت آن خیلی هم پایین تر است و لحظه های خوشی برای شما در  تور کیش  رقم می زند.
 
.
 
تور کیش و جت اسکی
پاراسیل در تور کیش
 
احساس معلق شدن در هوا، وزش نسیم گرم روی صورت، آسمان آب بالای سر و دریای آبی زیر پا، همه و همه دست به دست هم می دهند تا یک تجربه فراموش نشدنی از  تور کیش  برای شما رقم بزنند.
 
.
BANANA در تور کیش
 
قایق موزی قایقی است شبیه موز که با باد پرشده است و از لحاظ مقاومت و ساختار، دارای کیفیت بالایی می باشد که در  تور کیش  بسیار استفاده می شود. اگر گروهی هستید، حتما تخفیف بگیرید، فقط یادتان باشد این قیمت ها ثابت نیستند و اگر در فصل توریستی سفر کنید، ممکن است کمی بیشتر شود. قایق موزی واقعا جالب و سرگرم کننده است، به خصوص اگر با دوستان تان به  تور کیش  آمده باشید.
 
قایق کف شیشه ای در تور کیش
 
یک تفریح سرگرم کننده به خصوص برای بچه ها؛ سوار قایق شوید، به دل دریا بزنید و از کف قایق تمام موجودات دریایی که بی تفاوت به شما دارند زیر آب شنا می کنند را در  تور کیش  ببینید. قایق کف شیشه ای در   تور کیش  یک تفریح سرگرم کننده برای تمام دوست داران دنیای زیر آب است و خاطره ای فراموش نشدنی از  تور کیش  بوجود می آورد.
 
 
پارک دلفین کیش
 
پارک دلفین یا دلفینیاریوم، یکی از مهمترین جاذبه های  تور کیش  که هرکس حداقل یکبار باید ببیند. در پارک دلفین ها یک باغ پرندکان نیز وجود دارد که تماشای آن خالی از لطف نیست. اگر عاشق دلفین ها هستید حتما به شما پیشنهاد می شود بازدید از این پارک را در فهرست کارهایی که باید در  تور کیش  انجام دهید بگذارید.
 
این پارک ۱۰۰هکتاری در بخش جنوبی جزیره کیش واقع شده و اولین و تنها پارک دلفین ایران است. وقتی به صحنه ی نمایش دلفین ها برسید غیر ممکن است بتوانید چشم تان را برگردانید، و از اینکه این حیوانات زیبا و باهوش چطور با انسانها تعامل می کنند، حتما شگفت زده می شوید. شاید فکر کنید که این پارک بیشتر به درد بچه های کوچک بخورد، اما باور کنید بزرگسالان زیادی از این پارک دیدن می کنند و همگی عاشق نمایش دلفین ها در  تور کیش  هستند.
 
در این پارک دلفین نقاشی می کنند و بعد نقاشی آنها در حراج فروخته کی شود. در کنار دلفین ها، فک ها نیز نمایش اجرا می کنند. و البته نباید پنگوئن ها را در  تور کیش  فراموش کرد.
 
نمایش حدود یک ساعت طول می کشد، و بعد از آن شما می توانید به باغ پرندگان و بقیه بخش های پارک بروید و از  تور کیش  خود لذت ببرید.
 
 
چه اقلامی در تور کیش خریداری کنید
 
کیش یک منطقه آزاد تجاری است که آن را به محل مناسبی برای خرید و تجارت سودآور تبدیل کرده است. قیمت کالاها در کیش اغلب ارزان تر از سایر مناطق در سرزمین اصلی ایران است. بسیاری از ایرانیان و گردشگران به کیش سفر می کنند و یا از  تور کیش  استفاده می کنند تا کالاهای بدون مالیات خریداری کنند. کالاهایی از قبیل: لباس، محصولات الکترونیکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، و غیره.
 
مراکز خرید بزرگ اغلب در بخش شرقی جزیره واقع شده اند. به دلیل گرمای هوا در طول روز، اکثر مغازه ها از ساعت 13.00 تا 17.30 بسته می باشند و در این ساعات بهتر است از جاذبه های گردشگری در  تور کیش  استفاده کنید. برخی دیگر تا اواخر شب باز هستند. مراکز خرید در کیش متناسب با همه سلیقه ها می باشند.
 
با این حال، آماده دیدن مارک های تقلبی آمریکایی و اروپایی متعدد مانند گوچی، پرادا، دیزل، گپ، ایکیا و استارباکس باشید.
 
همواره سعی کنید برای خرید نیز از لیدر  تور کیش  خود راهنمایی بگیرید و از خرید بدون راهنمایی بپرهیزید.