گرند پارک لارا GRAND PARK LARA

هتل گرند پارک لارا GRAND PARK LARA

 

هتل گرند پارک لارا , رزرو هتل گرند پارک لارا , قیمت گرند پارک لارا , تور آنتالیا هتل گرند پارک لارا , نرخ گرند پارک لارا , مشخصات گرند پارک لارا

امکانات

آکواپارک
سالن بدنسازي - استخر روباز -  استخرکودکان - اجاره ماشين - اينترنت
پارکينگ - پرستاربچه - تلويزيون - حمام ترک -
رستوران - رستوران ترکيه - رستوران چيني -
سالن بيليارد
سونا
صرافي - صندوق امانات
کلوپ مخصوص کودکان
ماساژور - مرکزدرماني
ميز تنيس
ميني بار   آدرس Kemeragzi Tesisler Cad. No: 339 Lara-Aksu / ANTALYA

 

هتل گرند پارک لارا، هتلی در منطقه لارا آنتالیا است که با ساحل اختصاصی فقط ۲۰۰ متر فاصله دارد . هتل گرند پارک لارا  تا فرودگاه آنتالیا و مرکز شهر حدود 15 کیلومتر فاصله دارد.در هتل گرند پارک لارا اتاق ها با بهترین امکانات روز مجهز و دیزاین شده اند.

هتل گرند پارک لارا دارای استخرهای بزرگ با آبگرم مرکزی دارد. به همراه اعضای خانواده می توانید در 4 استخر مجزا و مختلف  لذت ببرید و برای کودکان 4 تا 12 سال ؛ دارای استخر و محیط بازی در فضای باز و سربسته به طور جداگانه میباشد. هتل گرند پارک لارا یکی از بهترین سواحل اختصاصی با آب زلال و شفاف و مناظر سواحل شنی را داراست. در طول اقامت در هتل گرند پارک لارا، مینی کلاب کودکان از ساعت 10 تا 22 آماده پذیرایی از کودکان دلبند شما میباشدو همچنین میتوانید از باشگاهای ورزشی پیشرفته موجود در هتل استفاده کنید. برای اینکه روز ها و شبهای شادتری را در هتل گرند پارک لارا تجربه کنید یک تیم اختصاصی Entertainment فعالیت های مختلفی را در طول شبانه روز سازماندهی میکند.

تجهیزات کامل ریلکس کردن شامل حمام ترکی، سونا و اتاق تناسب اندام و خدمات ماساژ در هتل گرند پارک لارا تجربه یک سفر آرامش بخش را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید از استخر و مرکز بازی دارت رایگان در فضاهای عمومی هتل گرند پارک لارا استفاده کنید.

اتاقهای هتل گرند پارک لارا

هتل گرند پارک لارا دارای 880 اتاق به شرح زیر است:

328 اتاق استاندارد (شامل 8 اتاق برای معلولین و افراد ناتوان، ظرفیت حداکثر 2 نفر و یک نفر همراه، 22 متر مربع)

320 اتاق فامیلی دلوکس (2 اتاق خواب مجزا، 2 عدد تلویزیون، ظرفیت حداکثر تا 4 نفر، 36 متر مربع)

240 اتاق الیت فامیلی (اتاق نشیمن، 2اتاق خواب مجزا،2 عدد نلویزیون، ظرفیت حداکثر تا 6 نفر ،50 متر مربع).

بوفه در هتل گرند پارک لارا مهیا شده و شما می توانید انواع میوه ، نان، بستنی و قهوه و کیک را در طول روز داشته باشید. رستوران هتل گرند پارک لارا منوی کاملی از غذاهای ترکی، چینی و ایتالیایی را در اختیار شما قرار می دهد.

هتل گرند پارک لارا استخرهای بزرگ با آبگرم مرکزی دارد. شما میتوانید به همراه اعضای خانواده در 4 استخر مجزا و مختلف  لذت ببرید و برای کودکان 4 تا 12 سال ؛ دارای استخر و محیط بازی در فضای باز و سربسته به طور جداگانه میباشد. هتل گرند پارک لارا یکی از بهترین سواحل اختصاصی با آب زلال و شفاف و مناظر سواحل شنی را داراست. در طول اقامت در هتل گرند پارک لارا، مینی کلاب کودکان از ساعت 10 تا 22 آماده پذیرایی از کودکان دلبند شما میباشدو همچنین میتوانید از باشگاهای ورزشی پیشرفته موجود در هتل استفاده کنید. برای اینکه روز ها و شبهای شادتری را در هتل گرند پارک لارا تجربه کنید یک تیم اختصاصی Entertainment فعالیت های مختلفی را در طول شبانه روز سازماندهی میکند.