شایگان SHAYGAN

هتل شایگان کیش

آدرس:

جزیره کیش پشت بازار پانیذ

امکانات:
محل نگهدارى کودک-بيليارد-استخر-سونا-جکوزى-سالن بدنسازى-Health club &spa room
زمين تنيس –مجموعه آفتابگردان شامل(سالن همايش خورشيد-سالن متينگ آفتاب – سالن ميتينک روم ونوس-سالن ميتينگ روم مهتاب) – کافه تراس دريا - کافى شاپ آفتابگردان- ديزل ژنراتور- سيستم آبشيرين کن - موزيک زنده رستوران- موزيک زنده لابى (پيانو) – قهوه خانه سنتى – فست فود – موزيک سقفى – ماهواره – رنت کار – کانسيرژ- دستگاه POS-دستگاه ATM- ترانسفر استقبال – اينترنت Wireless- - کافى نت – (Honey Moon ) Fiesta Room

خدمات ویژه:

خدمات ويژه و رايگان هتل شايگان:
صبحانه بوفه رايگان
استقبال در فرودگاه
بالاتر از پنج سال يک نفر تلقى مى گردد.
استفاده از استخر و سونا و جکوزى رايگان

تمام اتاقهای هتل شایگان, که بیشتر از 2 سال است طرفداران بسیاری با ارائه خدمات  با کیفیت بیش از گذشته و در اختیار گرفتن نیروهای مجرب با برخوردی مناسب به خود جلب کرده , مجهز به سيستم قفل الکترونيکی ، سرويس بهداشتی ، تلويزيون مجهز به امکانات دريافت کانالهای ماهواره ای و 5 شبکه تلويزيون محلی ودر صورت تمايل شما مجهز به کامپيوتر با امکان دسترسی به اينترنت می باشد ، اتاقهای هتل شامل اتاقهای يکنفره (Twin) ، دونفره (Double) و سوئيت می باشد .
از 100 اتاق و سوئيت رنگارنگ هتل 50 اتاق 2 تخته جدا از هم و 29 اتاق با تخت دو نفره انتخاب شما را در نوع اتاق آسان می کند. بويژه آنکه اتاقها تنوع رنگ و مبل تختخوابشو داشته و میتوان هوای اتاق را به دلخواه تنظيم کرد.
سوئیتها
از 100 اتاق و سوئيت رنگارنگ هتل 79 اتاق 2 تخته و 21 سوئیت 1 خوابه و 2 خوابه به همراه جکوزی، انتخاب شما را در نوع اتاق آسان می کند.

شروع قیمت ها از2/900/000 ریال
هتل پنج ستاره شایگان واقع در بهترین نقطه از نوار سیاحتی جزیره زیبای کیش، در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمود. ساختمان هتل در ۴ طبقه با ۱۳۵ واحد اقامتی مجهز به بهترین امکانات رفاهی با چشم انداز دریا و جزیره بنا گردیده است. قرارگیری هتل در قلب مراکز تجاری و تفریحی جزیره از جمله مجتمع پردیس ۱ و ۲، مجتمع پانیذ، اسکله تفریحی، پارک مرجان‌ها و پارک دلفین‌ها سبب شده تا هتل شایگان انتخاب اول بسیاری از میهمانان باشد. پرسنل مجرب و آموزش دیده هتل شایگان در تلاش اند اقامتی دلنشین و خاطره انگیز را برای شما عزیزان رقم بزند.
امکانات ویژه هتل:
*رستوران-پارکینگ-اینترنت در لابی-استخر