Bellis Deluxe Hotel

Bellis Deluxe Hotel
 
این هتل5 ستاره است و دارای مرکز غواصی، سولاریوم و سالن آرایشگاه را میباشد. پس از نوسازی در سال 2007، این هتل معماری مدرن را در یک ساختمان 6 طبقه به نمایش میگذارد .
 
این هتل در یک مکان راحت در 15 کیلومتری پارکButterfly Park Antalya واقع شده است. مرکز شهر در فاصله 4 کیلومتری هتل قرار دارد.
 
هتل دارای 600اتاق لوکس منحصر به فرد با تلویزیون ماهواره ای، تصویه هوا، حرارت مرکزی، اتو و میز اتو میباشد . اتاق ها دارای منظره ای از دریا می باشند. همه اتاقها دارای یک یخچال کوچک، ماشین ظرفشویی و کتری برقی و همچنین حمام با دوش، و میز آرایشی می باشند.
 
انواع غذاهای محلی در رستوران داخلی ارائه می شود. مهمانان می توانند نوشیدنی های تازه در بار دیسکو را امتحان کنید.
 
Bellis Deluxe Hotel  حدود 30 دقیقه از فرودگاه آنتالیا است.
 
اتومبیل و دوچرخه برای اجاره در محل، وجود دارد.
 
خدمات مختلف مانند حمام بخار ترک، ماساژ کامل بدن و فیشال در محل ارائه می شود. غواصی، قایقرانی و والیبال همراه با ایروبیک آبی و یک سالن تناسب اندام موجبات اسایش مسافران را فراهم میکنند .
ویلا های هتل با گزینه های دوبلکس و یک طبقه و 3 اتاق خوابه تعطیلاتی لوکس برای خانواده های بزرگ و گروهی از دوستان فراهم میکند.
ویلاها دارای امکانات زیر میباشند
تراس .استخر با مساحت 64 متر مربع. روم سرویس  . 3 اتاق خواب .2  تخت دو نفره .3  حمام با اتاق دوش و اتاق خواب اصلی دارای جکوزی میباشد . مینی بار    کتری برقی .    مبلمان در فضای باز.   استفاده از رستوران و بار مجلل  VIP.    خدمات اتاق 24 ساعته.    سرویس اتو و شستشو . استفاده نامحدود از رستوران های آلی کارتی .